Rejestracja firmy w biurze coworkingowym

Osoby dopiero raczkujące na rynku – rozpoczynające swoja działalność gospodarczą czy freelancerzy, poszukują sposobów na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu. Ciekawym rozwiązaniem jest w tej sytuacji coworking i wirtualne biuro. W ten sposób można uzyskać takę prestiżowy adres prowadzonej firmy. Nie trzeba już wydawać pieniędzy na drogi wynajem lokalu i jego odpowiednie wyposażenie, opłaty stałe (czynsz, media) czy zatrudnienie doświadczonych pracowników administracyjnych. Coworking to w tej chwili nie tylko biurka do wynajęcia. To przede wszystkim miejsca, gdzie poznać można nowych ludzi, współpracowników, rozpocząć nowy, wspólny projekt i nawiązać ciekawe kontakty biznesowe. Klienci biur coworkingowych otrzymują dostęp do całej infrastruktury biurowej, z której mogą korzystać w dowolny sposób. Z kolei personel odpowiada za ich korespondencję i nie tylko.

Do dyspozycji mają również najczęściej w pełni wyposażone, funkcjonalne sale konferencyjne, nowoczesne meble biurowe. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na rejestrację swojej firmy właśnie w biurze coworkingowym. Zdobądź adres dla firmy wynajmując miejsce w biurze. W chwili obecnej biur coworkingowych tworzy się coraz więcej, co wynika z rosnących w tym względzie potrzeb rynku. Aby przyciągnąć nowych klientów rozszerzają one swoją ofertę. Do dyspozycji użytkowników oddają nie tylko wyposażone biura, niezależne lub współdzielone, ale i sale spotkań do przeprowadzenia szkolenia czy konferencji. Jeżeli interesują Cię najnowsze trendy w wystroju biura wejdź na stronę: www.coding.com.pl

Właściciele biur tego typu zdają sobie również sprawę, że młodzi przedsiębiorcy potrzebują również obsługi, prawnej, księgowej, administracyjnej czy informatycznej. W biurach tego typu dostępne są niezbędne urządzenia do pracy, drukarki, niszczarki, papier do druku oraz wszelkie małe pomoce typu karteczki Coraz częściej cowoking połączony jest więc z wirtualnym biurem. Wynajmując biuro na godziny w coworking space można jednocześnie uzyskać prestiżowy adres dla prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Za dodatkową opłatą można też liczyć na profesjonalną obsługę recepcyjną firmy, obsługę korespondencji (przychodzącej i wychodzącej), a także szeroko rozumiane wsparcie doradcze w wielu dziedzinach. Niektóre biura pomagają nawet w rejestracji podmiotów gospodarczych w KRS. To przede wszystkim oferta dla początkujących przedsiębiorców, których po prostu nie stać jeszcze na wynajęcie własnego lokalu i zatrudnienie kilku pracowników do obsługi księgowej i administracyjnej. Wirtualne biuro rachunkowe w Krakowie? Żaden problem!

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *