Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Dowiedz się jakiego bukmachera warto wybrać

Jak wiadomo coraz więcej osób za pracą wyjeżdża do Wielkiej Brytanii i często nawet osiedla się na stałe. My jednak nie będziemy zajmować się wadami i zaletami, takiego rozwiązania, wszak poruszymy zgoła inne kwestie, a mianowicie bukmacherów w UK. Jak wiadomo należy wybierać tylko legalnych bukmacherów, dlatego, że tak stanowi prawo, ale również dlatego, że taka opcja jest zwyczajnie bezpieczniejsza. Zatem, jeżeli chcecie obstawiać mecze w UK to koniecznie przeczytajcie nasz krótki tekst.

O zakładach bukmacherskich w UK zdań kilka

Oczywiście podobnie jak w Polsce, tak w Wielkiej Brytanii obowiązuje ustawa hazardowa, z której jasno wynika, że można grać tylko i wyłącznie u bukmacherów, którzy posiadają licencję. Jeżeli złamiecie tę zasadę (czego absolutnie wam nie radzimy) to czekają was przykre konsekwencja finansowe, znacznie wyższe niż w Polsce. Otóż warto wiedzieć, że brytyjskim organem, który jest uprawniony do wydawania i cofania licencji bukmacherskich, a także ich  nadzorowania jest Gambling Commission – GC, czyli komisja hazardowa. Szczere powiedziawszy jest ona bardzo skuteczna i nakłada wysokie kary zarówno na graczy, ale i bukmacherów. Tutaj jako przykład podamy wam, że bukmacher William Hill został ukarany karą 6,2 mln funtów za brak ochrony graczy w zapobieganiu praniu pieniędzy.  Warto także wspomnieć o kursach w UK, które nie są nader wysokie, ale mimo wszystko podobnie jak w Polsce można zarobić całkiem dobre pieniądze. Skoro co nieco przybliżyliśmy wam tematykę zakładów bukmacherskich w UK, to przejdźmy teraz do naszym zdaniem najlepszych ofert.

Wielki powrót „bukmachera marnotrawnego”

Choć bukmacher William Hill został ukarany wysoką karą, to jednak jego oferta jest całkiem korzystna i nadal bukmacher cieszy się dużym uznaniem wśród graczy. Otóż na samym początku musicie wiedzieć, że strona tego buka jest czytelna, a sama rejestracja zajmie Ci tak naprawdę niewiele czasu.  Również oferta zakładów jest całkiem spora, dostępnych jest wiele lig piłkarskich, ale poza piłką nożną możecie również obstawiać tenis, czy boks, a nawet krykiet. Otóż ten bukmacher oferuje swoim klientom również ciekawe promocje. Jedną z najważniejszych jaką ma w swojej ofercie jest obstawienie jednego darmowego zakładu. Wystarczy tylko aktywować kod promocyjny i gotowe.

Oferta „WOW!”od Betway

Kursy w UK nie są bardzo wysokie i tak naprawdę większość bukmacherów ma podobne. Różni się natomiast oferta promocyjna, która u bukmachera Betway jest naprawdę świetna.  Naszym zdaniem to jeden z lepszych zakładów bukmacherskich UK. Otóż rejestrując się na stronie macie do wyboru dwie promocje powitalne. Pierwsza z nich daje możliwość zdobycia 30 funtów. Wystarczy tylko posiadać depozyt  o wartości 10 funtów, a następnie obstawić  1  zakład  po kursie 1,75+, aby go odblokować. Możecie również zdobyć premię powitalną o wartości 250 funtów. W tym przypadku wystarczy tylko posiadać pierwszy depozyt w wysokości 20 funtów. Zatem bonus powitalny nr 1 to 100% premii meczowej do 250 GBP za pierwszy depozyt. Bonus powitalny nr 2 to  25% premii meczowej do 250 funtów za drugą wpłatę. Z kolei w bonusie powitalnym numer 3 można uzyskać 50% premii meczowej do 500 funtów na trzeciej wpłacie. Poza tym również w tym przypadku oferta jest bardzo szeroka, a strona czytelna. Jeżeli chcecie wypłacić wygraną to już po kilku dniach jest ona na Waszym koncie.

Netbet – zawsze w czołówce

Osoby, które lubią obstawiać również sporty wirtualne koniecznie powinny zwrócić uwagę na Netbet. Tym bardziej, że oferuje on aż 100 dyscyplin wirtualnych. Ten bukmacher UK oferuje swoim klientom ciekawe bonusy powitalne. Możecie skorzystać z darmowego zakładu za 30 funtów. Możecie również uzyskać dodatkowe 5 funtów na obstawienie meczu tenisowego. Musicie zagrać za 10 funtów i 3 razy obrócić kupon, wtedy też zyskacie dodatkowe pieniądze. Zatem zasady są bardzo proste.

Zakładów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii jest naprawdę sporo, jednak obstawianie meczy w UK tak naprawdę jest bardzo podobne jak w Polsce. Zatem, jeżeli lubicie ten dreszcz emocji to koniecznie spróbujcie również tam swoich sił. A my życzymy Wam wysokich wygranych.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *