Końcówki mocy dla osób, które nie uznają kompromisów

Jeśli szukasz zaawansowanych technologicznie końcówek mocy, zainwestuj w urządzenia marki Heed Audio. Ich zastosowanie pozwala na znalezienie się w centrum wydarzeń muzycznych. Ciesz się nieskazitelnym i czystym dźwiękiem. Wybierz odpowiedni model dla siebie.

Wysoka jakość dźwięku na wyciągnięcie ręki

Sprzęty Hi-End, które oferuje marka Heed Audio to dobra jakość bez kompromisów. Na uwagę zasługuję model Obelisk PM. To wyjątkowa końcówka mocy. Dostępne monobloki umożliwiają sterowanie różnego typu zestawami głośnikowymi. Do ich produkcji użyto elementów firm Airlink oraz Mundorf. Układ wzmacniający jest zsynchronizowany z liniowym zasilaczem, co wpływa na zaskakujące efekty soniczne. Rozwiązania, które zastosowano w tym niewielkim urządzeniu, pozwalają na osiągnięcie oszałamiających efektów.

Ciekawą propozycją jest także Obelisk PS. Choć jego moc wyjściowa wynosi 50 W, to dźwięki, jakie można z niego uzyskać, nie ustępują sprzętom z wyższej półki. W modelu zrezygnowano z tradycyjnych układów DC-coupling na rzecz specjalnie dobranych kondensatorów sekcji wzmacniającej. Tym samym inżynierom Heed Audio udało stworzyć niestandardowe rozwiązania, wpływające na nieskazitelne doznania soniczne. Ponadto zoptymalizowano ścieżki dźwiękowe. Na jakość sygnału wpłynęło również zastosowanie wysokiej klasy komponentów, takich jak: Mundorf, Clarity Caps oraz Noratel. Nic dziwnego, że sprzęt został doceniony w prestiżowym konkursie Writers Favorite 2010 magazynu „6moons”, uzyskując nagrody Diapason D’Or 2009, a także Best of The Year.

Solidne wykonanie

Sprzęty Heed Audio zostały dopracowane w każdym calu. Na uwagę zasługują nie tylko nowatorskie rozwiązania, które wpływają na jakość uzyskiwanego dźwięku, ale również bardzo dobre wykonanie. Do produkcji użyto wyłącznie wysokiej klasy komponentów, które wpływają na długotrwałą eksploatację. Obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Tym samym z końcówek mocy można korzystać prze wiele lat, nieustannie ciesząc się bardzo dobrym dźwiękiem. Urządzenia dedykowane są wymagającym klientom, którzy szukają dobrych jakościowo, a jednocześnie niezawodnych rozwiązań.

Marka Heed Audio od początku powstania stawia na staranne połączenia wielu elementów elektronicznych i mechanicznych. Urządzenia są składane z ogromną precyzją. Płytki drukowane są ręcznie lutowane, a pokrętła głośności odpowiednio wyregulowane. Takie podejście pozwala na uzyskanie wysokich parametrów, które zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Zanim sprzęt trafi do klienta końcowego, poddawany jest rygorystycznej kontroli jakości. Tym samym nabywca może być pewien, że urządzenie Hi-End będzie mu niezawodnie służyło.

Na dobrą jakość towarów wpływa także ścisłe przestrzeganie przepisów wykonawczych i wygórowanych norm narzuconych podczas produkcji. Marka Heed Audio stale wprowadza nowe rozwiązania i ulepszenia. Inżynierowie dokładają wszelkich starań, by dostarczyć bardzo dobry, trwały oraz innowacyjny produkt. To zdecydowanie najlepsze urządzenia w swojej klasie, które cieszą się uznaniem wielu klientów.

 

Sprawdź ofertę na: http://heedaudio.pl/

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *