Jak promować swoje produkty na platformach sprzedażowych?

Dziś miliony użytkowników korzysta z usług stron internetowych na których można zamieszczać swoje aukcje i kupować produkty. Z pewnością jednym z najpopularniejszych takich portalów on – line jest serwis allegro.pl. Jednak zarówno kupowanie produktów, jak i sukcesy Twoich aukcji nie byłyby tak pewne gdyby nie ich odpowiednia prezentacja. A w tym mogą nam pomóc przede wszystkim dobrze zaplanowane panele. Dzięki nim użytkownik może nie tylko zobaczyć produkt przez dobrze zamieszczone zdjęcie, ale i zapoznać się z podstawowymi, najważniejszymi informacjami o produkcie.

photos collage

Zalety Twojego użytkowania panelu

Przy tworzeniu Twoich panelów np. w serwisie allegro masz całkowitą dowolność w jego kreowaniu. Zarówno sam dostosowujesz skale miniaturek, jak i dopasowujesz kolorystykę, ramki, cienie, co tylko chcesz! Krótko mówiąc – Twój panel ma idealnie współgrać z Twoją wizją! Samodzielnie wybierasz, które aukcje mają pojawić się w panelu miniaturek. A dzięki takim znaczkom jak promocja, nowość, czy polecane możesz wyróżnić wybrane przez siebie aukcje. Na panelu może widnieć również informacja o ilości zainteresowanych, oraz końcowym czasie aukcji. Dzięki takim panelom masz możliwość informowania swojego klienta o popularności produktu, oraz o tym kiedy kończy się aukcja. Jak już wyżej zostało wspomniane wielkość miniaturek, to również całkowicie Twój wybór. Sam podejmij decyzje czy bardziej zależy Ci na barwnym zaprezentowaniu produktu (wtedy miniaturki powinny być większe), czy bardziej liczą się dla Ciebie informacje zawarte w tekście (wtedy miniaturki powinny być zdecydowanie mniejsze). Dobrze zaprezentowany panel, to również idealnie dobrana kolorystyka. Tu również sam wybierasz kolor tła, oraz efekt po najechaniu. Pamiętaj! Najważniejsze, abyś panel dobrze dostosował do rodzaju oferowanego przez Ciebie produktu. Bo najważniejsze jest to, by Twoje aukcje były jeszcze bardziej atrakcyjne i efektowne.

Pakiet Premium – dla tych co chcą więcej!

Niekiedy panel miniaturek można także utworzyć w wersji Premium. Zdecydowanie ta opcja skierowana jest dla tych co mają na swoim koncie allegro ponad 1 500 aktywnych aukcji. Panel Premium pozwala na przejrzysty sposób prezentacji nawet kilkunastu aukcji jednocześnie! Co automatycznie generuje możliwość sprzedaży wielu produktów w niemal jednej chwili. Oprócz standardowego wyglądu miniaturek, możesz sam dostosować ich skórki poprzez zaawansowany kreator. Co ciekawe ten panel nie wymaga dodatkowej obsługi, miniaturki generują się automatycznie według wybranego filtra, przekierowując tym samym klienta do konkretnej oferty. Do najważniejszych zalet pakietu Premium można zaliczyć m.in. stałą aktualizacje co kwadrans, całkowita kontrola nad wyglądem Twoich miniaturek, a to wszystko bez żadnych limitów.

Ogromnym udogodnieniem zakładania takiego panelu jest, to że wszystko przebiega w formie on – line. W związku z tym możesz wszystko zrobić nie wychodząc z domu.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *