Czy chętnie korzystamy z mobilnej bankowości?

Wspólnota Europejska stara się opracować ustawy, które będą zapewniać znaczny poziom asekuracji środków przekazywanych drogą elektroniczną. Dodatkowo Unia Europejska dąży do zrównania standardów tego rodzaju transakcji w każdym zrzeszonym państwie.

Co roku zwiększane są sankcje karne przyznawane przestępcom, którzy starają się mieć nielegalny dostęp do rachunków klientów niektórych instytucji finansowych. Ma to odstraszać potencjalnych złodziei. By przedsiębiorstwa mogły korzystać z systemu elektronicznych płatności są zobligowane poprosić o pozwolenie od Europejskiej Komisji Nadzoru Finansowego, która zbada intencje mobilnych przedsiębiorców.

Aby cieszyć się zaufaniem klientów potrzeba czasu i wysokiego poziomu bezpieczeństwa działań bezgotówkowych w Internecie. Wspólnota Europejska wciąż stara się spełniać te oczekiwania, dbając, by każdy obywatel miał równe możliwości. Ponadto wciąż mówi jak ważna jest poprawna współpraca międzynarodowych firm dla osiągnięcia ogromnego sukcesu gospodarczego.

HotPress.com.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *